Vyberte si kurz, díky kterému se posunete dál

Na řasy a obočí

Kurzy na řasy a obočí

Lash_lifting_pred_a_po_5

Osvojte si umění lash liftingu a lash botoxu a vykročte vstříc novým klientům. Naučte se, jak dělat tyto oblíbené procedury opravdu kvalitně.

Objevte techniky, které zůstávají začátečníkům utajeny. Prozradíme vám nové postupy lash liftingu, díky kterým budou řasy vašich klientek ještě dokonalejší.

Jste dobré, ale chcete být ještě lepší? Staňte se špičkou ve svém oboru a naučte se „mistrovský oblouk“ – působivé natočení řas bez jakýchkoliv zálomů a se zcela rovnoměrným odrůstáním.

Naučte se, jak obočí správně vytvarovat, opticky zahustit a postavit do latě i ty nejneposednější chloupky.

Chcete se stát brow masterem? Osvojte si analýzu tvaru obličeje, vyměřování obočí a barvení speciální Bio Brow Hennou. 

Fotografie sice prodávají, ale jen ty dobré. 😉Naučte se, jak co nejlépe odprezentovat výsledky lash liftingu, barvení obočí nebo laminace.

Chcete umět dokonale definovat a obarvit obočí? Poznejte, jak fungují barvy a oxidanty, barevná teorie a architektura obočí.

Kosmetické kurzy

V online kurzu odhalíte tipy a triky PaedDr. Evy Hynkové – kosmetičky, která s depilací cukrovou pastou začala jako jedna z prvních v Česku a stále se jí aktivně věnuje.

Ultrazvukové špachtle, galvanické žehličky, radiofrekvence, světelné tunely a mnoho dalšího. Chcete o nich získat přehled, vědět, na co který použít a jaký pořídit do salonu?

Naučte se vše o semi-pernamentním BB make-upu, který sjednocuje tón pleti a zároveň účinně řeší akné, pigmentaci, vrásky a malou elasticitu pokožky.

Kurzy pro podporu podnikání

V online kurzu Zákonné povinnosti podnikatele se dozvíte vše, co potřebujete pro svou kosmetickou praxi – tentokrát z pohledu legislativy.

Kurzy zdarma

V sérii 12 webinářů získáte přehled o produktech  jedné z nejlepších kosmetických značek na světovém trhu. Dozvíte se i spoustu tipů pro ošetření pleti.

Přemýšlíte o pořízení dermabraze do vašeho salonu? Zjistěte výhody a nevýhody různých typů dermabraze a kdy a jak dermabrazi používat.

Poznejte rozdíly mezi monochromatickou a polychromatickou terapií, účinky jednotlivých světel,  rozdíly mezi panely, tunely a maskami. 

Zjistěte více o technologiích radiofrekvence,

elektroporace, iontoforézy a využívání tepla a chladu. Zaujme vás přístroj Apollo Duet, který umí všechny zmíněné?

Barvicí systémy ÉLAN jsou hravé, inovativní a mají vždy něco navíc. Zajímá vás, jak můžete s barvami ÉLAN kouzlit? Díky webináři využijete jejich potenciál na maximum.

Barvy Infinity jsou první barvy na obočí, které obsahují látky obnovující vazby a struktury v chloupku. Navíc se jedná o nejdéle držící barvy bez henny na světě.

Seznamte se s technologií studené plazmy a přístrojem Dr. Platon, díky kterému účinně ošetříte akné, vrásky, depigmentaci a mnoho dalšího.

Ať vám nic neunikne